TARİHÇEMİZ

Türker ailesi merhum Dede Ali Türker’in Cumhuriyetin ilk yıllarında taksicilik yapması ve kardeşi merhum Mehmet Türker’in büyük önderimiz Atatürk’ün şoförü olması ile taşımacılık ruhunu geçmişten almıştır.

1953 yılında Seyfettin Türker’in Kocaeli Gebze’ye ilk otobüsü getirmesi ile Türker Turizm kurulmuştur. Gelişen ve gelişen dünya standartlarına uyum sağlayan firmamız bugün 3. kuşak tarafından yürütülmektedir.

Türker Turizm Türkiye genelinde yaygın ulaşım alanındaki seferlerini tecrübeli idari kadrosu, deneyimli sürücüleri ile yüksek standartlı ve donanımlı araç filosuna sahip olarak Okul ve Personel Taşımacılığı, Vip Transfer, Araç Kiralama Seyahat ve Organizasyon hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Firmamız uluslararası ve şehirlerarası yetki belgeleri servis taşımacılığı yetki belgesi D2, ISO 9001-2000 belgelerine sahiptir.

Firmamız kendi bünyesinde sigorta şirketi ve seyahat acentası bulundurarak hizmetlerini vermektedir.

Yenilikçi anlayışı önemseyen firmamız sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek Araç Takip Sistemi ile araçlarının anlık hareket bilgilerini bilgi işlem ofisine aktarmaktadır.

İSTAB birlik üyesi olan firmamızın önceliği yüksek standartlı, kaliteli ve güvenli hizmeti vermektir.

1953’ten beri “Bir Yol Hikayesi”sloganı ile firmamız hikayesini yazmaya sizlerin tercihleri ile devam edecektir.

Saygılarımla
Yekta Türker

Türker Turizm bünyesinde 10-18 kişilik araçlar en fazla 3 (üç) yaş, 18-27 kişilik araçlar 5 (beş) yaş, 27-46 kişilik araçlar 10 yaş arasında kullanılmaktadır.

Sürekli olarak değişime ayak uydurmak adına yenilemekteyiz. Her marka aracı firmaların tercihine göre tedarik edilmektedir.

Türker Turizm’in bünyesinde 93 öz mal olmak üzere 600 adet araç ile hizmet vermektedir. Her an hizmette 5 (beş) adet aracımız bulunmaktadır. Servis araçlarımızın genel güzergâhlarında 2 (iki) aracımız ve yetkili ulaştırma sorumlumuz bölgede araç kontrolü yapmaktadır. Taşıdığımız her personel ise 50.000 TL’lik koltuk başı sigortamızdan faydalanmaktadır.

Özel günler (düğün, piknik, gezi, vb.) için hizmet vermekle beraber VIP (hava alanı, hotel vs.) hizmetleri vermekteyiz. Türker Turizm bayram, yılbaşı, cumhuriyet bayramı vs. özel günlerde her kişi ve bireyin katılabileceği geziler düzenlemektedir.

Tüm araçlarımız yolcularımızın güvenliği için GPRS sistemi ile online izlenmektedir.

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Bir Çözüm Bulmanıza Yardımcı Olalım

GPRS takip sistemi ile aracın nerde olduğunu, servis süresince kaç km yaptığı, hangi güzergâhı takip ettiğini, ani duruş veya sarsıntı hareketlerini bizim tarafımıza rapor halinde sunulmaktadır.

Bize Ulaşın

Arayın 0262 641 13 53