Personel taşımacılık 80’li yıllarda başlayan ve ülkemizin toplu taşıma konusundaki yetersizliği neticesinde ortaya çıkmış bir sektördür.

Şirket çalışanlarının sabah evlerine yakın bölgelerden araçlarla alınarak mesai saatlerine yakın şirkete bırakılması, akşam ise şirketten alınarak evlere yakın bölgelere bırakılarak yapılan taşımacılık hizmetidir personel taşımacılık ve toplumda “SERVİS “ olarak adlandırılır.

1989 personel taşımacılık sektörüne giren ve o dönem ki sayılı firmalardan olan Türker Turizm, uluslararası yıllar boyunca kaliteli, aksama oranı % 0,1’lerle hizmet vermiş, fiyat faktörü dışında hiç bir nedenden dolayı çalıştığı firmalarla işini kaybetmemiştir.

GPRS takip sistemi ile servis aracının İstanbul’un neresinde olduğunu internet üzerinden izlenmektedir. Bunun dışında sistem aracın servis süresince kaç km yaptığı, hangi güzergâhı takip ettiğini, ani duruş veya sarsıntı hareketlerini bizim tarafımıza rapor halinde sunulmaktadır.

Firmamızda her markanın ürettiği 4, 8, 10, 12, 14, 18, 23, 27, 31, 43 ve 46 kişilik kapasitelerden oluşan araçlar kullanılmaktadır. Periyodik bakımları yapılan, egzoz emisyon değerleri ve lastik standartları düzenli olarak kontrol edilen ve OGS kullanılan araçlardır.

Personel Taşımacılığı

Firmanızın personelinin ulaşımını, belirlediğiniz güzergah ve noktalar doğrultusunda, konusunda…

Öğrenci Taşımacılığı

Çocuklarımızın konforunu ve güvenliğini, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine…

VIP Taşımacılık

Belirleyeceğiniz istekler doğrultusunda, personeliniz veya yerli ya da yabancı misafirlerinizin bir…

Kurye Hizmetleri

Araçlı kurye hacimli, ağır, kırılabilir, kıymetli ve taşınmasının riskli olabileceğini düşündüğünüz…

Özel Gün Taşımacılığı

Organizasyonlarınıza, talep etmiş olduğunuz rota çerçevesinde, belirlediğiniz noktalarda durularak…

Organizasyon Taşımacılığı

Yurt içi ve Yurt Dışı organizasyon, gezi ve turlarınızda ve turistik yerleri gezme ve yeni yerler…

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Bir Çözüm Bulmanıza Yardımcı Olalım

Sürekli olarak değişime ayak uydurmak adına yenilemekteyiz. Her marka aracı firmaların tercihine göre tedarik edilmektedir.

Teklif Talep Formu Bize Ulaşın

Arayın 0262 641 13 53